Twórcy God of War już zaliczyli pierwsze przejście historii! Gra może faktycznie zadebiutować w 2017 roku

News
3932V
Twórcy God of War już zaliczyli pierwsze przejście historii! Gra może faktycznie zadebiutować w 2017 roku
Wojciech Gruszczyk | 22.12.2016, 16:25

Mamy wprost genialną wiadomość dla graczy wyczekujących na . Reżyser produkcji postanowił uspokoić fanów i pochwalił się, że ma za sobą pierwsze przejście produkcji. Jest to bardzo dobry prognostyk. 

Jedną z najbardziej wyczekiwanych gier przez posiadaczy PlayStation 4 jest bez wątpienia . Pierwszy zwiastun tytułu rozbudził oczekiwania fanów, którzy z niecierpliwością wyczekują na kolejne konkrety dotyczące pozycji.

W ostatnich tygodniach przedstawiciele Santa Monica Studio nie prezentowali nowych materiałów z gry, więc niektórzy sympatycy uniwersum nie ukrywają obaw o postęp prac. Głos w sprawie postanowił zabrać reżyser tytułu – Cory Barlog – który jednocześnie opublikował bardzo pozytywną wiadomość:

„Ha, nie [odpowiadając na obawy – red.], mamy całą grę. Właśnie ukończyłem pierwsze przejście. To bardzo ekscytujący kamień milowy dla naszego zespołu!”

Ta wiadomość jest bardzo znacząca, ponieważ możemy mieć nadzieję, że przygoda faktycznie zadebiutuje w przyszłym roku. Autorzy oczywiście nie konkretyzują daty, bo przed nimi nadal wiele miesięcy ciężkiej pracy, ale w połowie przyszłego roku powinniśmy otrzymać konkrety.

Końcówka 2017 roku… A może ponownie ulubiony przez Sony marzec? 

Źródło: Twitter.com

Komentarze (48)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper