Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.12.2016 20:45
PlayStation Experience 2016 - wszystkie materiały i wiadomości w jednym miejscu. Jak oceniacie imprezę?
4726V

PlayStation Experience 2016 - wszystkie materiały i wiadomości w jednym miejscu. Jak oceniacie imprezę?

Sony dzisiaj nie oszczędzało. W odrobinę ponad godzinę otrzymaliśmy kilka mocnych zapowiedzi, zobaczyliśmy zwiastuny z nadciągających gier, a nawet odrobinę rozgrywki. W tym miejscu znajdziecie odnośniki do wszystkich informacji. Jak oceniacie imprezę?  

Opinie:

Wojtek:

Co tutaj się właśnie wydarzyło? Japończycy postanowili zakończyć rok z prawdziwym przytupem. Mamy nowe Uncharted, gameplay z Crasha, Knack 2, powraca WipeOut, wskrzeszone zostało Ni No Kuni II, zerknęliśmy na Nioh i Horizon: Zero Dawn i… NAUGHTY DOG! Plotki o tej grze wpadały na moją skrzynkę od trzech tygodni. Trzy tygodni wiary, marzeń i jest! The Last of Us: Part II nadciąga i nawet nie zamierza myśleć, jak ta gra będzie wyglądać. Premiera w dalekiej przyszłości? Spokojnie. Ja poczekam. Poczekam, a później będę przeżywał.  

Ale jazda! 

Igor:

Dzisiejszy wieczór po prostu mnie zgniótł! Naprawdę nie spodziewałem się, że Sony dostarczy TAK MOCNO! Od czego tu zacząć... po pierwsze masa świetnych premier odbędzie się właśnie dziś. Sporo indyków, Marvel vs Capcom 3, demo Parappa the Rappa – po prostu miazga. Dodatkowo fantastycznie wyglądający zwiastun Crash Bandicoot N'Sanity Trilogy! Kocham tę serię i to będzie dla mnie absolutny must-have w najdroższej edycji. 

Dalej pokazano nam świetne zwiastuny Ni no Kuni II (kto sprzeda 1?), Marvel vs Capcom Infinite, które również postaram się nabyć na premierę, powraca legendarna seria Ace Combat, nadchodzą remake'i Pataponów i Loco Roco. A jeszcze aby tego było obie najnowsze Yakuzy trafią do Europy! Sony nie zapomniało także o ciekawych grach na PS Vitę! Guerilla do tego jeszcze bardziej zachwyciła mnie tajemniczym zwiastunem Horizon, na którego czekam jak głupi. No i na sam koniec petarda w postaci THE LAST OF US Part II – ekscytacja sięga niebezpiecznego poziomu bliskiego szaleństwu. Czy o czymś ważnym zapomniałem?

Zax:

Nie spodziewałem się wiele po tegorocznym PS Experience i... zostałem mile zaskoczony. Oczywiście zapowiedź drugiej części The Last of Us to petarda, ale chciałbym też zwrócić waszą uwagę na fakt, że seria Ace Combat wraca do korzeni (znakomity zwiastun Ace Combat 7), a także na wyśmienity trailer przepięknego Ni No Kuni II (wreszcie mamy termin premiery: 2017). Miło też, że Sony nie zapomniało o swojej historii, wskrzeszając marki, o których nie słyszeliśmy od lat. Porządna i treściwa konferencja.

Wiadomości:

A Wy jak oceniacie konferencję? Zapraszamy na brania udziału w ankiecie! 

Tagi: