Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2016 16:01
ADR1FT nie zadebiutuje na Xbox One
600V

ADR1FT nie zadebiutuje na Xbox One

Three One Zero w tym roku pozwoliło graczom wyruszyć w przestrzeń kosmiczną. ADR1FT zadebiutowało aktualnie na dwóch platformach i na nieszczęście posiadaczy Xboksów One, nie otrzymamy wersji na sprzęt Amerykanów. Sprawę skomentował jeden z twórców. 

ADR1FT zadebiutowało na PC i PlayStation 4. Gra nie może pochwalić się wyjątkowymi ocenami (64% edycja na komputery osobiste, 56% wersja na konsolę Sony), ale niektórzy gracze czekali na tę kosmiczną opowieść w wersji na sprzęt Microsoftu.

Jak się jednak okazało – tytuł nie trafi na Xbox One, a sprawę skomentował Adam Orth. Deweloper odpowiedział na wiadomość jednego z fanów, który złożył zamówienie przedpremierowe na ADR1FT w wersji na XOne. Adam zaznaczył, że tytuł nie zadebiutuje na trzeciej platformie i gracz powinien prosić o zwrot pieniędzy.  

Sytuacja jest o tyle zaskakująca, że jeszcze do niedawna gracze mogli składać zamówienia na tytuł nawet w sklepie Microsoftu.

Warto tutaj na pewno wspomnieć, że to właśnie Orth w 2014 roku zabłysnął twierdząc, że stałe podłączenie Xboksa One do Sieci (początkowe plany Microsoftu), to żaden problem, bo jest standardem. Autor nawet obraził mieszkańców małych miast, a kilka dni później pożegnał się z pracą w korporacji. 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/space-fpx-adr1ft-cancelled-on-xbox-one/1100-6445602/

Tagi: