SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 10.11.2016 08:14
Nie instalujcie patcha 1.1 - wczorajsza aktualizacja Skyrim powoduje ciągłe zawieszanie gry na PS4 i XOne
1627V

Nie instalujcie patcha 1.1 - wczorajsza aktualizacja Skyrim powoduje ciągłe zawieszanie gry na PS4 i XOne

To miał być fajny, przyjemny dla wszystkich patch, cieszący przede wszystkim posiadaczy Xbox One i PC, którzy otrzymali grę ze znacznie pogorszoną jakością dźwięku względem PS4. Cóż, Bethesdzie udało się to jednak zepsuć...

Aż trudno uwierzyć, że w tyle lat po premierze Bethesda nie zna kodu Skyrim na wylot i że nadal zdarzają się firmie takie potknięcia. Okazuje się bowiem, że po zainstalowaniu patcha 1.1, głównie na PS4 i XOne, dochodzi u wielu osób do ciągłego zawieszania gry (co 5-10 minut).

Najpierw gracze spekulowali, że chodzi o jakiś błąd związany z obsługą modów, ale okazuje się, że kłopot zgłaszają nawet osoby, które nigdy nie pobierały modów. Rozwiązanie problemu jest aktualnie jedno: przeinstalować grę i pominąć najnowszą aktualizację. W pierwotnej formie problemy z zawieszeniem Skyrim były bowiem minimalne lub prawie w ogóle nie występowały.

Na oficjalnym forum Bethesdy pojawiło się wiele komentarzy osób, które nie miały wcześniej problemów z działaniem Skyrim, a teraz zmagają się z ciągłym zawieszaniem. Problem zgłaszają też gracze na Reddit.

Aktualizacja: niestety wygląda na to, że poważny problem mają również gracze pecetowi, na stronie Steam roi się od komentarzy osób zaliczających "zwiechy".

Źródło: http://thisgengaming.com/2016/11/08/skyrim-special-edition-patch-1-03-is-causing-crashing-issues-on-consoles/

Tagi: bethesda humor skyrim the elder scrolls v: skyrim

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
The Elder Scrolls V: Skyrim
  • Platformy:  NS   PC   PS3   X360 
  • Data premiery - Polska: 11.11.2011
  • Nie
  • od lat 18 przemoc
Miesięcznik PSX Extreme