Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 25.10.2016 10:20
Tak wygląda walka i strzelanie w Resident Evil VII
3462V

Tak wygląda walka i strzelanie w Resident Evil VII

Najpierw wielu fanów pierwszych odsłon serii Resident Evil poczuło rozczarowanie pozornym odchodzeniem Resident Evil VII od dawnej survivalowej formuły zabawy. Kolejne filmiki publikowane przez Capcom dają jednak nadzieję na naprawdę przerażający horror, w którym nie zabraknie na szczęście również wymachiwania nożem i plucia ołowiem z giwer.

Ostatnio Capcom podkreślał, że mamy w Resident Evil VII "zachowywać amunicję, bo będziemy jej potrzebować", pokazując, że postać gracza posiada strzelbę oraz pistolet, ale mało pocisków do tych giwer, co oczywiście będzie budować survivalowy klimat. Dzisiaj japoński wydawca znów akcentuje motywy survivalowe, pokazując, że łącząc niektóre znajdowane przedmioty, można np,. wytworzyć antyseptyk do przemywania ran. Ponownie w ekwipunku postaci można dojrzeć nóz, strzelbę, pistolet i niewielkie ilości amunicji.

Drugi materiał jest chyba jeszcze ciekawszy, bo Capcom pokazuje wreszcie, jak wyglądać będzie w Resident Evil VII walka. Teraz chyba nawet najbardziej ortodoksyjni fani serii nie będą kręcić nosami (ta... ;).


Tagi: Capcom pc ps4 Resident Evil resident evil viii xone