SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.09.2016 19:31
The Crew za darmo! Ubisoft rozdaje kolejną produkcję
5761V

The Crew za darmo! Ubisoft rozdaje kolejną produkcję

Francuzi potrafią świętować swoje urodziny. Firma dzisiaj zapowiedziała, że The Crew jest kolejną produkcją, którą pobierzemy za darmo z okazji 30-lecia firmy. Szykujcie się na kilka przyjemnych przejazdów. 

The Crew zadebiutowało na rynku w grudniu 2014 roku. Są to wyścigi, w których gracze trafiają do wielkiego, otwartego świata i mogą brać udział w różnych przygotowanych atrakcjach. Za produkcję odpowiada studio Ivory Tower i projekt trafił na PlayStation 4, Xboksa One, komputery osobiste i Xboksa 360.

Francuzi potwierdzili dzisiaj, że od 14 września wszyscy zainteresowani pobiorą The Crew za darmo! Jest to trzecia gra, którą otrzymamy z okazji 30-lecia Ubisoftu. Firma zapowiedziała wcześniej, że zamierza rozdać swoje hity.

W poprzednich miesiącach gracze pobrali Prince of Persia: The Sands of Time, Tom Clancy's Splinter Cell, a aktualnie możecie pobrać Rayman Origins. Oczywiście wszystkie tytuły są dostępne na platformie Uplay, więc z prezentów mogą skorzystać wyłącznie gracze na komputerach osobistych.

Mimo wszystko warto zainteresować się pozycją, bo Ubisoft w ciekawy sposób rozwija The Crew. Studio przygotowało liczne aktualizacje, dzięki którym projekt wygląda naprawdę nieźle. 

Tagi: the crew Ubisoft za darmo