Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 31.08.2016 18:03
Dark Souls III w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Kupujcie i umierajcie
1156V

Dark Souls III w Ofercie Tygodnia na PlayStation Store. Kupujcie i umierajcie

Najwierniejsi sympatycy Dark Souls już dawno zakończyli trzecią odsłonę i wyczekują teraz na pierwszy zapowiedziany dodatek. Jeśli jednak nie mieliście okazji zapoznać się z produkcją From Software, to możecie zainteresować się ofertą Sony. 

Dark Souls III zadebiutował w połowie kwietnia i produkcja może pochwalić się średnią ocen na poziomie 89%. Wynik jest naprawdę fantastyczny, ponieważ deweloperzy kolejny raz nie zawiedli i przygotowali wymagającą produkcję, która nagradza każdy dobry ruch.

Gra trafiła do najnowszej Oferty Tygodnia i dzięki temu możecie zgarnąć tytuł za 169 zł. Cena szczególnie nie zachęca, ale jeśli preferujecie wyłącznie cyfrową dystrybucję, to na pewno warto rozważyć propozycję, Oczywiście nie możemy tutaj mówić o wielkim rabacie, ponieważ tytuł w tej cenie kupicie również w pudełku.

Jest to dobry moment na kupienie DSIII, ponieważ otrzymacie wystarczająco dużo czasu na nadrobienie całej opowieści i przygotowanie się na rozszerzenie. Dark Souls III: Ashes of Ariande zadebiutuje na rynku już w październiku i DLC wprowadzi do świata kolejną lokację najeżoną nowymi przeciwnikami.

Tytuł kupicie w tym miejscu. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: