Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 16:32
PlayStation Now na PC oficjalnie w USA. Sony chwali się liczbą gier i dodaje nowe
870V

PlayStation Now na PC oficjalnie w USA. Sony chwali się liczbą gier i dodaje nowe

Sony oficjalnie uruchomiło PlayStation Now na komputerach osobistych w Stanach Zjednoczonych i z tej okazji możemy spojrzeć na nowe materiały. Firma chwali się sporą liczbą produkcji, a jednocześnie zapowiada nowe tytuły. 

W ubiegłym tygodniu japońska korporacja potwierdziła wcześniejsze plotki i zapowiedziała wprowadzenie PlayStation Now na komputery osobiste w Europie. Z usługi już teraz mogą korzystać gracze z Wielkiej Brytanii, Belgii oraz Holandii.

Oczywiście firma rozszerza działalność usługi, więc już od dzisiaj również gracze w Stanach Zjednoczonych mogą grać w najlepsze hity z PlayStation 3 na PC. Warto tutaj na pewno zaznaczyć, że biblioteka pozycji w amerykańskim PS Now jest naprawdę rozbudowana, ponieważ klienci mogą korzystać z ponad 400 produkcji! Dzisiaj do tego zacnego grona dołączyły następujące tytuły:

  • Mafia II
  • Tomb Raider Game of the Year Edition
  • Ni No Kuni: Wrath of the White Witch
  • Sid Meier’s Civilization Revolution 
  • Heavy Rain (z DLC The Taxidermist)
  • Borderlands: Ultimate Edition 

Jak widać Sony wciąż rozwija swoją propozycję i pewnie wielu graczy chętnie zapozna się z PlayStation Now na PC. Jest to dobra opcja dla osób, które nie chcą w domu kolejnej konsoli, a lubią od czasu do czasu zagrać w killery z poprzedniej generacji. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: