Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 18:02
Nintendo jeszcze w tym tygodniu przedstawi nowe gry na Nintendo 3DS. Firma zapowiedziała wydarzenie
781V

Nintendo jeszcze w tym tygodniu przedstawi nowe gry na Nintendo 3DS. Firma zapowiedziała wydarzenie

Japończycy nie zapominają o swojej małej konsoli. Nintendo właśnie zapowiedziało kolejny Nintendo Direct, który będzie w całości poświęcony Nintendo 3DS-owi. Impreza odbędzie się jeszcze w tym tygodniu. 

Jeśli plotki zostaną potwierdzone, to jeszcze we wrześniu poznamy Nintendo NX. Urządzenie ma zostać ujawnione przez Nintendo w połowie miesiąca, więc wkrótce powinniśmy otrzymać gorące szczegóły.

Japończycy najwidoczniej nie chcą na Tokyo Game Show 2016 skupiać się na małym urządzeniu i właśnie z tego powodu już w czwartek – 1 września – zostanie zorganizowany nowy Nintendo Direct. Impreza zostanie w całości poświęcona Nintendo 3DS-owi, więc możemy oczekiwać nowych gier na handheld.

Warto na pewno dodać, że tym razem wydarzenie jest skierowane również do graczy ze Starego Kontynentu. Europejski oddział Nintendo potwierdził godzinę rozpoczęcia imprezy – show odbędzie się o 16:00

Macie jakieś specjalne życzenia? Ja chciałbym zobaczyć przynajmniej 2-3 nowe tytuły, które trafią na rynek w przeciągu najbliższych miesięcy. Poniżej przedstawiam zwiastun „Galaxy” 3DS-a XL.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: 3ds Nintendo Nintendo Direct