Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 15:02
Deweloperzy z Electronic Arts już pracują nad grami dla PlayStation 4 Neo i Project Scorpio
1506V

Deweloperzy z Electronic Arts już pracują nad grami dla PlayStation 4 Neo i Project Scorpio

Wiele na to wskazuje, że podczas premier PlayStation 4 Neo i Project Scorpio nie będziemy narzekać na brak gier z piękniejszą grafiką oraz płynniejszą animacją. Wewnętrzne zespoły Electronic Arts już teraz pracują nad stosownymi produkcjami. 

PlayStation 4 Neo zostanie prawdopodobnie ujawnione w przyszłym tygodniu na specjalnej imprezie Sony, a Project Scorpio poznaliśmy już na tegorocznym E3. Obie konsole mają trafić na rynek w przeciągu najbliższych 14 miesięcy, więc deweloperzy już teraz tworzą stosowne produkcje.

Peter Moore podczas rozmowy z dziennikarzem IGN wspomniał, że jego zdaniem Sony oraz Microsoft dobrze zrobiły zapowiadając nowe konsole, ponieważ taka świeżość była niezbędna. Przedstawiciel Elektroników zaznaczył, że 10 letni cykl konsol jest archaiczny.

Brytyjczyk nie ukrywał, że wewnętrzne zespoły Electronic Arts pracują nad produkcjami dla obu platform, ponieważ w dniu debiutów na rynku mają pojawić się gry działające i wyglądające lepiej. Twórcy z EA są podobno zachwyceni rezultatami prac.

Nie otrzymaliśmy oczywiście szczegółów i tytułów pozycji, ale możemy spodziewać się, że wszystkie wydawane projekty w 2016 roku zostaną podciągnięte do standardów PS4 Neo i PScorpio – dzięki takiej decyzji już na starcie oba urządzenia zaprezentują swoją prawdziwą moc.

Źródło: http://wccftech.com/playstation-4-neo-xbox-scorpio-content-already-works-ea-dev-teams-love-theyre-seeing/

Tagi: Electronic Arts peter moore playstation 4 neo project scorpio