Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.08.2016 13:33
Beta Battlefield 1 ruszyła! Zmagania nie wymagają PlayStation Plus, ale potrzebujemy Xbox Live Gold
4022V

Beta Battlefield 1 ruszyła! Zmagania nie wymagają PlayStation Plus, ale potrzebujemy Xbox Live Gold

Pierwsi gracze zapoznają się z Battlefield 1. Wtajemniczeni zostali zaproszeni do zabawy, więc stosowne klucze powinny znajdować się na Waszych skrzynkach e-mailowych. Twórcy jednocześnie potwierdzili sytuację z PlayStation Plus oraz Xbox Live Gold. 

Otwarta beta Battlefield 1 rozpocznie się jutro, ale już dzisiaj wtajemniczeni otrzymują klucze. Zapisując się do ekipy DICE zainteresowani zyskują wcześniejszy dostęp. Kod wystarczy zrealizować na PlayStation Store, Xbox Live lub po prostu na Origin.  

W zmaganiach wypróbujemy dwa tryby – Podbój i Szturm – a będziemy biegać po Pustyni Synajskiej. Lokacja jest promowana przez wydawcę od czasów gamescomu, ponieważ to właśnie na tej imprezie Electronic Arts zaprezentowało lokację.

Deweloperzy jednocześnie potwierdzili sytuację płatnych usług sieciowych – nie potrzebujecie PlayStation Plus do testowania BF1, jednak miłośnicy Xboksów One muszą posiadać aktywny abonament Xbox Live Gold. Szkoda, że nie udało się obejść tej sytuacji w obu przypadkach.

Właśnie rozpoczęta beta to prawdopodobnie ostatnia okazja do wypróbowania Battlefield 1 przed premierą. DICE zapowiedziało, że pozwoli wszystkim zainteresowanym wyruszyć do walki i każdy fan strzelania wyrobi sobie zdanie na temat projektu. Tytuł trafi na półki sklepowe już 21 października.

Gracie, jak Wasze wrażenia? 

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/battlefield-1-open-beta-wont-need-ps-plus-but-will/1100-6443127/

Tagi: