Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.08.2016 14:29
Rollercoaster Dreams to kolejna startowa produkcja na PlayStation VR, ale gra wygląda biednie
647V

Rollercoaster Dreams to kolejna startowa produkcja na PlayStation VR, ale gra wygląda biednie

Kolejni deweloperzy chcą wykorzystać okazję i zaprezentować swoją grę w dniu premiery PlayStation VR. Studio Bimboosoft wrzuci graczy do wirtualnych parków rozrywki, ale produkcja nie zachwyca. 

Rollercoaster Dreams to symulator zarządzania parkiem rozrywki. Za projekt odpowiada studio Bimboosoft, którego przedstawiciele umożliwili graczom zabawę we własnych parkach rozrywki lub wchodzenie do miejscówek graczy z całego świata. Tytuł został przygotowany z myślą o wirtualnej rzeczywistości i wykorzystuje gogle PlayStation VR.

W produkcję można bez przeszkód grać bez PS VR, jednak autorzy polecają zanurzyć się w wirtualny świat. Gra wykorzystuje zaawansowany wirtualny dźwięk przestrzenny 3D i dzięki temu gracz zawsze ma poczucie, że znajduje się w parku. W pozycji znalazł się rozbudowany edytor, który pozwala tworzyć najróżniejsze rollercoastery.  

Studio potwierdziło wypuszczenie Rollercoaster Dreams w dniu premiery PlayStation VR – 13 października – ale projekt nie zachwyca. Spójrzcie na poniższy materiał wideo oraz opublikowane screeny –szczególnie 2 minutę i 12 sekundę zwiastuna… Ktoś to naprawdę opublikował? 

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: