Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 26.08.2016 10:12
Kolejny niedorobiony indyk czy perełka? - pojawiają się pierwsze oceny Valley
940V

Kolejny niedorobiony indyk czy perełka? - pojawiają się pierwsze oceny Valley

Blue Isle Studio zapewniło nam całkiem dobrą grafikę w Valley. Czy tytuł nie jest jednak tylko pięknie opakowaną wydmuszką?

W Sieci pojawił się już zwiastun premierowy Valley, a grę można już kupić w cyfrowej dystrybucji. Gra prezentuje się wspaniale na trailerach, ale niestety wnioski płynące z pojawiających się w Sieci recenzji nie wprawiają w najlepszy humor. Redakcja IGN wskazuje na problem z małą różnorodnością rozgrywki. Świat gry ma się wydawać sterylny i "pozbawiony charakteru". Sekwencje walki z zaledwie dwoma typami przeciwników mają również rozczarowywać. W grze znajduje się ponoć tylko jedna walka z bossem w związku z czym IGN wystawiło Valley notę 5/10.

Wygląda na to, że tytuł bardzo spodoba się jednak niektórym graczom - podobnie jak ostatnio No Man's Sky. Jim Sterling nazywa Valley "wyjątkowo czarującym i zaskakująco przyjemnym tytułem". Redakcja PlayStation LifeStyle wystawiła grze 9/10, a God is a Geek 8/10. Swoje oceny wlepili też dziennikarze z GamingTrend (7/10) oraz Brash Games (5/10).

Niestety największym problemem gry może być czas potrzebny na jej zaliczenie. Wg niektórych recenzentów możemy liczyć tylko na 3-4 godziny zabawy. Przy dosyć wysokiej cenie taki stan rzeczy jest problemem. Valley wyceniono na 84 zł w przypadku wersji na PS4.

 

Tagi: