Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 12.08.2016 10:13
No Man's Sky nie takie słabe? Pojawiają się pozytywne oceny, autorzy zapowiadają patch
2695V

No Man's Sky nie takie słabe? Pojawiają się pozytywne oceny, autorzy zapowiadają patch

No Man's Sky zebrało wczoraj srogie baty od rozczarowanych graczy i grupy recenzentów (w tym takich weteranów branży jak Jim Sterling, który ocenił tytuł na 5/10). Deweloperzy odpowiadają na pewne zarzuty, a w Sieci zaczynają się pojawiać bardziej pozytywne werdykty dziennikarzy.

Czy No Man's Sky to faktycznie gra na "5/10"? Chciałbym wam na to pytanie odpowiedzieć, ale niestety do swojej kopii tytułu się jeszcze nie dorwałem (recenzję na PPE cyzeluje natomiast dla was Wojciech). Zobaczmy zatem co piszą inni recenzenci. A tu po wczorajszej krytyce czeka na nas kilka zaskoczeń. Okazuje się bowiem, że serwis PlayStation LifeStyle wlepił grze Hello Games notę 9/10, twierdząc, że to niesamowita przyjemność dla fanów sci-fi, gra pozwalająca na realizację marzeń o kosmicznych wojażach. W podobnym tonie wypowiedziała się redakcja magazynu TIME (ocena 9/10) i hiszpańskiego oddziału IGN (9/10).

Na trochę słabsze oceny zdecydowała się ekipa GameCrate (8/10) i Level Up (7/10). Te redakcje wskazują na fakt, że początkowe godziny zabawy są naprawdę magiczne, ale zbyt szybko do tej kosmicznej formuły wkrada się rutyna.

Poniżej znajdziecie opublikowane dotychczas oceny No Man's Sky:
PlayStation LifeStyle 9
IGN Spain 9
TIME 9
GameCrate 8
CheatCodeCentral 7.8
LevelUp 7
WeGotThisCovered 7
Destructoid 7
AttackoftheFanboy 6
The Jimquisition (Jim Sterling) 5
PurePlayStation (recenzja bez patcha premierowego) 8/10
StarBurstMagazine 5/10
CriticalHits  5/10

Deweloperzy napisali, że rejestrują pewną ilość bugów i problemów, na które skarżą się gracze. Problemy mają zostać rozwiązane w patchu, który dostaniemy "wkrótce".

Tagi: