Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.08.2016 19:56
Po 9 latach przygotowano Pokémon Uranium. Grę możecie pobrać zupełnie za darmo!
7047V

Po 9 latach przygotowano Pokémon Uranium. Grę możecie pobrać zupełnie za darmo!

Uniwersum Pokemonów jest systematycznie rozwijane przez The Pokemon Company, ale również fani chcą rozszerzać tę wielką serię. Grupa zapaleńców przez 9 lat pracowała nad Pokémon Uranium i grę możecie pobrać za darmo. 

Słyszeliście kiedyś o Pokémon Uranium? Ja tak szczerze poznałem produkcję jakieś 20 minut temu. Jest to gra przygotowywana przez wielkich fanów Pokemonów, którzy 9 lat temu postanowili stworzyć grę.

Przez cały ten czas rozwijano projekt, przygotowywano nową zawartość, stworzono ponad 150 nowych stworków, wykreowano system rozmawiania z poke-kompanami, a nawet twórcy pokusili się o nową klasę: Jądrowe Pokemony.

A wiecie co jest najlepsze? Ekipa naprawdę dopracowała pozycję, stworzyła historię i nawet zadbała o sieciowe walki oraz handel Pokemonami. Tytuł jest oczywiście dostępny całkowicie za darmo – wystarczy wejść na stronę i pobrać plik. Ewentualnie skorzystajcie z bezpośredniego odnośnika.

Pragnę jednak zauważyć, że autorzy przygotowywali produkcję bez stosownej licencji, więc nie odkładajcie ściągania na później. Znając życie i standardy – Pokémon Uranium pewnie w przeciągu kilku godzin zostanie zablokowany przez Japończyków.

Zwiastun powinien Was zachęcić do zabawy: 

Źródło: http://kotaku.com/after-nine-years-work-fans-release-their-own-pokemon-1785061831

Tagi: