Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 09.08.2016 08:12
Tak No Man's Sky wygląda z patchem 1.03; recenzenci ostrzegają, że to tytuł "survivalowy"
2746V

Tak No Man's Sky wygląda z patchem 1.03; recenzenci ostrzegają, że to tytuł "survivalowy"

Deweloperzy z Hello Games apelowali, byśmy nie grali w No Man's Sky bez zainstalowanego patcha 1.03. Na szczęście cała dyskusja na ten temat jest już nieaktualna, bo aktualizacja wylądowała na serwerach Sony, dzięki czemu możemy podejrzeć, jak produkcja prezentuje się na PS4 w całej okazałości.

Patch 1.03 miał wprowadzać m.in. bogatszą grafikę, większą galaktykę, a także lepsze potyczki kosmiczne (naprawdę pokaźną listę zmian z tej łatki przeczytacie w tym miejscu). Deweloperzy obiecywali też m.in., że znacznie zmniejszony zostanie pop-in obiektów przy szybkich przelotach nad powierzchniami planet.

Jeśli chodzi o jakość wizualną to właściwie można potwierdzić wcześniejsze zapewnienia Hello Games. Różnicę widać przede wszystkim w trochę bogatszym oświetleniu i wykonaniu nieba przy składaniu wizyt na powierzchniach planet.

W Sieci pojawiają się pierwsze wrażenia recenzentów, którzy dostali dopiero w ostatnich dniach swoje kopie gry. Z tekstów przebija się jeden komunikat: No Man's Sky to przede wszystkim tytuł survivalowy, a to może zirytować niektórych nieprzygotowanych graczy. Zamiast beztrosko śmigać po galaktyce musimy w No Man's Sky co chwilę żmudnie pozyskiwać surowce potrzebne do zasilania statku, ochrony przed groźnymi warunkami atmosferycznymi etc.

Pierwszych recenzji możemy spodziewać się w najbliższych dniach. Póki co werdykt wydała tylko redakcja Pure PlayStation (ocena 8/10), ale tutaj recenzent grał bez patcha 1.03.Tagi: gameplay Hello Games No Man's Sky patch ps4