Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.08.2016 14:31
Nintendo NX otrzyma po premierze wiele mocnych gier. Mario, Zelda, Pokemony i wsparcie third-party
1252V

Nintendo NX otrzyma po premierze wiele mocnych gier. Mario, Zelda, Pokemony i wsparcie third-party

Nintendo nie zamierza przespać premiery Nintendo NX. Według najnowszych plotek firma już przygotowuje bardzo mocny line-up, który zadowoli graczy z całego świata. Japończycy podobno nie tylko pracują nad własnymi markami, ale również zadbali o odpowiednie wsparcie zespołów third-party.

Nintendo Wii U umarło z powodu braku wsparcia zewnętrznych zespołów, ale redakcja MCV otrzymała informacje od zaufanego źródła, według których w przypadku Nintendo NX nie będziemy świadkami takiej sytuacji. Nintendo miało zadbać o produkcje od następujących firm: Warner Bros., Activision, Ubisoft, SEGA oraz Square Enix. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to faktycznie NX może wskoczyć na rynek z kilkoma bardzo ciekawymi pozycjami.

Japończycy oczywiście zamierzają również na własną rękę w odpowiedni sposób dbać o sprzęt. W przeciągu 6 miesięcy od premiery konsoli na rynek ma trafić nowa The Legend of Zelda, Pokemony oraz najnowsze przygody Mario. W tej sytuacji do końca roku NX powinien posiadać już kilka bardzo mocnych hitów, dla których warto będzie sięgnąć po maszynę. Urządzenie Nintendo trafi na rynek w marcu.

Źródłem najnowszej plotki są osoby dobrze zaznajomione z Nintendo NX, które wcześniej zapowiedziały, że sprzęt będzie konsolą przenośną. Więcej szczegółów na ten temat znajdziecie tutaj.

Źródło: http://www.mcvuk.com/news/read/pok-mon-mario-and-zelda-headline-nx-dream-line-up/0170678

Tagi: mario nintendo nx plotka pokemon the legend of zelda