Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 04.08.2016 11:07
Zobaczcie co można wycisnąć z 3DS-a: piękna grafika w Monster Hunter Stories
829V

Zobaczcie co można wycisnąć z 3DS-a: piękna grafika w Monster Hunter Stories

O Monster Hunter Stories kilka razy pisaliśmy, że prezentuje się naprawdę wybornie, jak na możliwości 3DS-a. Najnowszy zwiastun tej kieszonkowe produkcji może również zachwycić.

Deweloperzy piszący gry na 3DS-a muszą zmagać się z nie najwyższą mocą tego hardware'u (szczególnie jeśli porównamy go z PS Vita lub z nowymi smartfonami). Ograniczenia sprzętowe nie przeszkadzają jednak zdolnym autorom, czego przykład znajdujemy w Monster Hunter Stories. Capcom znów pokazuje, że ekipa odpowiedzialna za markę Monster Hunter to profesjonaliści w każdym calu, potrafiący wycisnąć ostatnie soki z kieszonsolki Nintendo.

Cieszy fakt, że oprócz pięknej grafiki w Monster Hunter Stories nie zabraknie ciekawych cut-scenek i zapewne całkiem rozbudowanej fabuły (na to wskazuje najświeższy trailer).

Gra trafi na japońskie półki sklepowe już 8 października. Jeśli chodzi o wersję angielską tego spin-offa, to jeszcze nic nie zostało ustalone. Przy ogromnej popularności serii MH i jakości wykonania Monster Hunter Stories to zapewne kwestia kilku miesięcy i tytuł będziemy mogli kupić też w Europie i USA.

 

Tagi: