Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.08.2016 19:55
Dlaczego warto czekać na No Man's Sky?
1470V

Dlaczego warto czekać na No Man's Sky?

Od przyszłego tygodnia wielu czytelników PPE wyruszy w długą i niebezpieczną podróż. Najnowsza pozycja Hello Games debiutuje i jeśli nie jesteście przekonani, czy warto zainwestować w No Man's Sky, to powinniście zobaczyć ten materiał. Film przedstawia najciekawsze elementy gry. 

Ekipa PlayStation Polska postanowiła przygotować bardzo ciekawy materiał zapowiadający No Man's Sky. Film przedstawia sześć powodów, które powinny skłonić do pozycji niezdecydowanych graczy.

Do mnie najbardziej przemawia niepowtarzalność gry. Hello Games wykreowało naprawdę nietypowy projekt, który powinien zaoferować graczom niezapomniane wrażenia. Oczywiście wszystko zależy od naszego podejścia, bo tutaj na własną rękę będziemy szukać wyzwań i nikt nie złapie nas za rękę, a następnie nie przeprowadzi przez planety.

Swoboda jest na pewno atutem, ale w tym szaleństwie nie można się zagubić, bo już wielokrotnie wsiąkałem w piaskownice, które nudziły po kilku pierwszych godzinach. Jak będzie w No Man's Sky? Dowiecie się już wkrótce na PPE. Nie będę ukrywał, że podczas mojego pierwszego podejścia chce się wcielić w kosmicznego korsarza. Eliminowanie obcych statków i walka o surowce zapowiada się naprawdę nieźle.  

A Wy czekacie na No Man's Sky?  

Źródło: YouTube.com

Tagi: gameplay Hello Games No Man's Sky