Kup Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4, a otrzymasz Tomb Raider: Definitive Edition

Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na PlayStation 4 za 77 dni, ale już teraz Sony zachęca do składania zamówień przedpremierowych. Kupując produkcję przed premierą otrzymacie za darmo Tomb Raider: Definitive Edition.
Sympatycy Sony długo czekali na konkretne informacje dotyczące wydania Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4. Produkcja trafi na sprzęt Japończyków dokładnie 11 października i w pakiecie gracze otrzymają wszystkie wcześniej wydane dodatki, nową historię, a niektóre wydarzenia poznają z goglami VR na głowie.
Sony postanowiło zachęcić do składania zamówień przedpremierowych na pozycję i zainteresowani klienci po kupieniu gry na PlayStation Store otrzymają Tomb Raider: Definitive Edition. Jest to bez wątpienia sympatyczna promocja, która może zachęcić niektórych graczy do wydania gotówki na PSN. Grę znajdziecie w tym miejscu.




Warto jednak pamiętać, że grę na premierę kupimy w pełnej cenie – gracze muszą przygotować 249 zł. Bardzo możliwe, że w okolicach premiery pojawią się różne promocje na pudełkowe wydanie, ale cena zapewne nie spadnie poniżej 220-230 zł.