Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.07.2016 15:04
Znamy datę premiery Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4. Gra otrzyma nową opowieść i wsparcie dla PS VR
3859V

Znamy datę premiery Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4. Gra otrzyma nową opowieść i wsparcie dla PS VR

Koniec z plotkami! Square Enix właśnie potwierdziło datę wydania Rise of the Tomb Raider na PlayStation 4. Poznaliśmy wyjątkowe wydanie, a ponadto twórcy zajęli się dodatkowymi elementami dla przyszłych posiadaczy PlayStation VR.

Rise of the Tomb Raider zadebiutuje na PlayStation 4 dokładnie 11 października. Największą innowacją względem już wydanych odsłon Lary Croft będzie nowy rozdział historii zatytułowany Blood Ties. Twórcy w tej opowieści pozwolą graczom wykorzystać PlayStation VR. 

Blood Ties to nowa opowieść, która pozwoli graczom poznać kolejne wydarzenia z historii Croftów, a jednocześnie Lara zmierzy się z armią zombiaków w „Koszmarach Lary”. Te wszystkie przyjemności poznają wyłącznie gracze na PS4.

Gracze na PS4 otrzymają również wszystkie wcześniej wydane rozszerzenia. Wydawca postarał się również i przygotował specjalne wydanie, które na pewno chętnie postawią sobie na półkach wierni fani Lary Croft. W zestawie znajdują się DLC oraz ładny artbook.

Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration zawiera:

  • Grę
  • Brutalny poziom trudności Extreme Survivor
  • Specjalne DLC: “Blood Ties” & “Lara’s Nightmare”
  • Tryb kooperacji Endurance Mode
  • W Expedition Modes będziemy mogli zagrać jednym z klasycznych strojów Lary
  • Wszystkie wcześniej wydane DLC, w tym: Baba Yaga: The Temple of the Witch”, “Cold Darkness Awakened”, 12 strojów, 7 broni, 35 kart i więcej
  • Wsparcie dla PlayStation VR

Prezentację "klasycznych strojów" możecie zobaczyć poniżej. Crystal Dynamics przygotowało również tryb Endurance, który wprowadza do gry… Kooperację! Pod względem rozgrywki otrzymujemy tutaj coś na wzór hordy w otwartym świecie. Bohaterowie biegają po wielkim terenie i muszą walczyć z kolejnymi zastępami przeciwników. Ten wariant zabawy trafi również na Xboksa One i komputery osobiste – jeśli posiadacie Przepustkę Sezonową, to dodatek pobierzecie za darmo już 11 października. W późniejszym terminie zawartość kupimy oddzielnie. 

Grę kupimy w pełnej cenie, a poniżej możecie spojrzeć na rozgrywkę z kooperacyjnego Rise of the Tomb Raider:

Źródło: Twitter.com

Tagi: Crystal Dynamics PlayStation 4 rise of the tomb raider Sony Square Enix