SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 12.07.2016 15:41
Microsoft przygotowuje specjalne zestawy Xbox One S. Na start konsola z Halo 5: Guardians
1053V

Microsoft przygotowuje specjalne zestawy Xbox One S. Na start konsola z Halo 5: Guardians

Amerykańska korporacja zamierza zaoferować graczom ciekawe zestawy Xboksa One S. W Sieci pojawiła się grafika prezentująca pakiet z najnowszym Halo, a kolejne źródła potwierdzają zestaw z nadciągającym Gears of War. 

To nadal nie są oficjalne informacje, ale kolejne źródła donoszą o specjalnych zestawach Xboksa One S. W Sieci nawet pojawiła się grafika, która prezentuje pudełko z Halo 5: Guardians – urządzenie z dyskiem 1TB na pewno znajdzie wielu chętnych. Warto zauważyć, że w tym przypadku Microsoft nie zdecydował się na upiększenie konsoli, a po prostu w pudełku ma wylądować standardowa, biała wersja.

Jednocześnie kolejne źródło wspomina o Xbox One S z Gears of War 4. Branżowy donosiciel – Ekim – specjalizujący się w dostarczaniu informacji z obozu Amerykanów nadmienił, że słyszał o urządzeniu. W paczce gracze mają otrzymać krwistą konsolę, grę oraz elitarny kontroler.

Wygląda na to, że potwierdzenie wypakowanych pudełek to tylko kwestia czasu i w niedalekiej przyszłości gracze otrzymają naprawdę świetną okazję do kupienia nowej konsoli Microsoftu. Bez wątpienia zestawy powinny zainteresować klientów, którzy chcą na start otrzymać świetną produkcję. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: bundle pack Halo 5: Guardians microsoft xbox one s