Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.06.2016 13:08
Przerażający dom, zagadki i oni. Zobaczcie pierwszą rozgrywkę z Resident Evil 7
3392V

Przerażający dom, zagadki i oni. Zobaczcie pierwszą rozgrywkę z Resident Evil 7

Jedną z gwiazd konferencji Sony na E3 było bez wątpienia przerodzenie się Kitchen w Resident Evil 7. Produkcja Capcomu zadebiutuje już na początku roku i dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszą rozgrywkę. 

Patrząc na poniższy gameplay odnoszę wrażenie, że Japończycy odrobili zadanie domowe. Nikt nie ma zamiaru strzelać do kolejnych zastępów zombiaków. Wszyscy czekali na przerażającą opowieść i Resident Evil 7 może okazać się takim tytułem. Odnoszę wrażenie, że autorzy w ostatnich latach poznali wiele współczesnych, zachodnich pozycji, które wyznaczyły w gatunku nowe standardy.

Gra będzie dostępna już w styczniu i posiadacze PlayStation VR otrzymają możliwość poznania całej opowieści z goglami VR na głowie. Według dostępnych opinii Kitchen (tak nazywała się ta pozycja, którą przedstawiał Capcom na targach) potrafi naprawdę przerazić.

Jeśli chcecie wypróbować RE7 i posiadacie PlayStation 4, to stosowny plik znajduje się już na PlayStation Store. Twórcy udostępnili krótki kawałek kodu – poniższa prezentacja pochodzi właśnie z tego wycinka – który ma pokazać siłę projektu. Musicie tylko posiadać subskrypcję PlayStation Plus.


Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay resident evil 7