Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.06.2016 07:51
Bogate kokpity i realistyczne tory - śliczne screeny i gameplay z Gran Turismo Sport!
8101V

Bogate kokpity i realistyczne tory - śliczne screeny i gameplay z Gran Turismo Sport!

Za nami już okres najważniejszych konferencji targów E3 2016 i śmiało można powiedzieć, że w gatunku wyścigów pod względnym wizualnym zarządziła Forza Horizon 3. Jeśli ktoś woli jednak realizm i symulacyjne zacięcie z pewnością zainteresuje się mocniej Gran Turismo Sport.

Zwiastun gameplayowy Gran Turismo Sport Sony prezentowało na kilka dni przed rozpoczęciem targów w Los Angeles. Z okazji rozpoczęcia imprezy też dostajemy smakowity kąsek. To kilka tuzinów świetnych screenshotów.

Tradycyjnie nowa gra wyścigowa Polyphony robi największe wrażenie poziomem wykonania samochodów. Gorzej jest z przedstawieniem samych torów, ale do pewnej umowności oprawy wizualnej Kaz Yamauchi zdążył nas już przyzwyczaić.

Ostatnio twórca serii twierdził, że niemożliwe jest wprowadzenie dynamicznych warunków atmosferycznych. Wszystko podobno z tej przyczyny, żeby zapewnić grze stabilny framerate. W Gran Turismo Sport będziemy musieli zadowolić się warunkami pogodowymi i porami dnia/nocy ustawianymi na sztywno przed rozpoczęciem każdego wyścigu.

Poniżej mamy też nowy gameplay.

Tagi: e3 2016 Gran Turismo Gran Turismo Sport kaz yamauchi Polyphony Digital