Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 10.06.2016 19:04
Respawn Entertainment nie próżnuje. Zobaczcie krótki zwiastun Titanfall 2
1112V

Respawn Entertainment nie próżnuje. Zobaczcie krótki zwiastun Titanfall 2

Kilka godzin temu wspominaliśmy o przecieku z rodzimego sklepu, który pozwolił nam spojrzeć na edycje kolekcjonerskie Titanfall 2, a teraz możemy zerknąć na oficjalny materiał. Autorzy postanowili zapowiedzieć prezentację na E3. 

Przed godziną 19. Vince Zampella na Twitterze zapowiedział coś ciekawego. Miałem nadzieję, że firma  przedstawi edycje kolekcjonerskie, które wyciekły kilka godzin temu i potwierdzili listopadową premierę, ale na takie przyjemności musimy jeszcze zaczekać.

Znany deweloper opublikował krótką zajawkę, która ma przygotować graczy na wielkie show. W niedzielę na EA Play nie zabraknie tytanów, więc sympatycy pierwszego dzieła Respawn Entertainment mogą szykować się na sporo emocji.

Mam nadzieję, że autorzy naprawdę potwierdzą dzisiejsze przecieki i już pod koniec listopada zapoznamy się z Titanfall 2. Pierwsza odsłona to moim zdaniem jedna z najlepszych aktualnie dostępnych sieciowych strzelanek tej generacji. Autorzy wpadli na 2 dobre pomysły (boty na mapach i oczywiście tytany), dzięki którym spędziłem na serwerach tej produkcji wiele długich godzin. 

Tagi: e3 2016 Respawn Entertainment titanfall 2 zwiastun