Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.06.2016 13:58
Destiny 2 i dodatek do Destiny już w przyszłym tygodniu? Bungie zapowiada imprezę przed E3
898V

Destiny 2 i dodatek do Destiny już w przyszłym tygodniu? Bungie zapowiada imprezę przed E3

Bungie nie zamierza czekać na targi w Los Angeles i jeszcze przed imprezą zostanie zaprezentowana nowa zawartość do Destiny oraz prawdopodobnie usłyszymy pierwsze słowa o Destiny 2. Amerykańska korporacja zorganizuje specjalny event, który będzie transmitowany za pośrednictwem Twitch.tv.

Destiny Reveal Stream rozpocznie się w najbliższy czwartek (9 czerwca) o godzinie 19:00. Na wydarzeniu deweloperzy opowiedzą o nowym zagrożeniu, z którym będą musieli zmierzyć się Strażnicy.

Bungie potwierdziło, że prezentowana zawartość zadebiutuje na rynku jeszcze w tym roku, więc możemy oczekiwać zapowiedzianego wcześniej dużego rozszerzenia do Destiny. Według ostatnich plotek DLC zostało zatytułowane Rise of Iron.

Nie możemy jednak zapomnieć, że w lutym Activision zdradziło plany dotyczące marki – Bungie obok wspomnianego dodatku przygotowuje również Destiny 2.

Możemy mieć nadzieję, że na imprezie otrzymamy choć szczątkowe informacje o kontynuacji przygód Strażników… Choć pewnie wielka prezentacja została zaplanowana na E3.

Tagi: Activision Bungie destiny e3 2016