Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 03.06.2016 11:33
Robocik BB-8 gwiazdą nowego zwiastuna LEGO - Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy
768V

Robocik BB-8 gwiazdą nowego zwiastuna LEGO - Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy

Wiecie, że Cenega wyda LEGO: Star Wars: The Force Awakens z pełną polską wersją językową? Nie? To przypominam o tym ważnym fakcie (szczególnie dla naszych milusińskich, którzy niekoniecznie władają językiem Albionu). A oprócz przypomnienia pora na kolejne świeże materiały z klockowego Przebudzenia Mocy.

Do premiery LEGO Gwiezdne Wojny: Przebudzenie Mocy został już tylko niecały miesiąc. Warner Bros Interactive i TT Games oczywiście nasilają w związku z tym akcję promocyjną, choć powiedzieć trzeba, że tytuł rozchodziłby się pewnie nieźle nawet bez żadnych reklam (w końcu działa tu magia ostatniego kinowego filmu).

Tym razem materiał został zogniskowany na pociesznym robociku BB-8. W grze poznamy wydarzenia z ostatniego kinowego dzieła Disney, ale również kilka momentów prowadzących do akcji prezentowanej w filmie.

W polskiej wersji językowej swoich głosów użyczyli aktorzy znani z kinowego "Przebudzenia Mocy". Więcej na temat tego przedsięwzięcia Cenegi przeczytacie tutaj.

Świeży zwiastun jest póki co dostępny tylko po angielsku. Jeśli chcecie sprawdzić próbkę zlokalizowanego dubbingu, to warto włączyć również wcześniejszy materiał, który został okraszony polskimi głosami.


Tagi: cenega dubbing Gwiezdne Wojny LEGO Polska