SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.05.2016 15:44
Wielkie zainteresowanie Call of Duty: Black Ops po wprowadzeniu gry do Wstecznej Kompatybilności
857V

Wielkie zainteresowanie Call of Duty: Black Ops po wprowadzeniu gry do Wstecznej Kompatybilności

Od wczoraj oficjalnie na Xboksie One można grać w Call of Duty: Black Ops. Pewnie nawet przedstawiciele Microsoftu nie spodziewali się, że dzięki ich usłudze produkcja Treyarch zanotuje kolejny świetny wynik. 

Stale czytam najróżniejsze narzekania na kotlety i odgrzewane mięcho, ale sytuacja Call of Duty: Black Ops pokazuje, że gracze bardzo chętnie sięgają po klasyki z poprzedniej generacji. Tytuł Treyarch wczoraj trafił do Wstecznej Kompatybilności i dzięki temu na brytyjskim Amazonie pozycja zanotowała wzrost zainteresowania o 13 400%!

Gra oczywiście znalazła się na szczycie w rankingu sprzedaży, jednak tuż za tą pozycją uplasowała się ta sama gra Treyarch, ale w klasycznym wydaniu. Jak widać można narzekać, marudzić, ale Microsoft w taki sposób ożywia rynek i sprawia, że gracze bardzo chętnie sięgają po klasyki z Xboksa 360.

Pewnie identyczną sytuację zaobserwujemy w przypadku pozostałych hitów. Poniższe tytuły zebrały najwięcej głosów na liście „najbardziej pożądanych” produkcji we Wstecznej Kompatybilności:

Źródło: http://gamingbolt.com/call-of-duty-black-ops-sales-rise-by-13400-percent-on-xbox-360

Tagi: call of duty: black ops microsoft wsteczna kompatybilność xbox one

Elektryzujące newsy

Elektryzujące newsy
Call of Duty: Black Ops
  • Platformy:  PC   PS3   X360   Wii   DS 
  • Data premiery - Polska: 09.11.2010
  • Napisy
  • od lat 18 wulgarny język online przemoc
Miesięcznik PSX Extreme