Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 17:28
Otwarte testy Forza Motorsport 6: Apex rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Znamy wymagania sprzętowe
1039V

Otwarte testy Forza Motorsport 6: Apex rozpoczną się w przyszłym tygodniu. Znamy wymagania sprzętowe

Szykuje się wielki dzień dla serii Forza. Turn 10 Studios właśnie zapowiedziało wielkie testy Forza Motorsport 6: Apex, dzięki którym każdy zainteresowany będzie mógł sprawdzić produkcję. Autorzy liczą na opinie graczy i przedstawiają wszystkie szczegóły zabawy. 

Forza Motorsport 6: Apex jest wielkim wydarzeniem dla Turn 10 Studios. To pierwsza produkcja z serii, która zadebiutuje na komputerach osobistych i deweloperzy chcą mieć pewność, że projekt będzie działał w 100%.

Z tego powodu deweloperzy zdecydowali się zorganizować otwartą betę, która rozpocznie się 5 maja. W tym dniu każdy zainteresowany będzie mógł pobrać pozycję, wskoczyć w piękne samochody, a następnie przekazać swoje odczucia twórcom. Studio liczy na wiele informacji zwrotnych od fanów serii.

W pozycji gracze otrzymają dostęp do 63 odpicowanych samochodów Forzavista, przejadą się po 20 najróżniejszych trasach umiejscowionych w 6 lokacjach, sprawdzą nowy tryb kariery „Showcase Tour” oraz wezmą udział w specjalnych eventach „Spotlight Series”. Łowcy osiągnięć zbiorą oczywiście 1000 punktów Gamescore, a w grze pojawi się jeszcze nowy system nagradzania kierowców, który będzie zachęcał do wyłączania asyst i rozwijania swoich umiejętności.

Autorzy opublikowali również wymagania sprzętowe, które prezentują się następująco: 

Źródło: http://news.xbox.com/2016/04/28/forza-motorsport-apex-open-beta-arrives-may-5

Tagi: forza motorsport 6: apex Turn 10 Studios windows 10 wymagania sprzętowe