Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.04.2016 13:34
Poznaliśmy wielkość mapy z Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino. Twórcy zdradzają plany
2983V

Poznaliśmy wielkość mapy z Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino. Twórcy zdradzają plany

CD Projekt RED skupia się teraz na dokończeniu prac nad Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino, a jednocześnie autorzy rozpoczynają prace nad Cyberpunk 2077. W rodzimym studiu wiele się dzieje, ale deweloperzy znaleźli czas, by opowiedzieć o swoich najbliższych planach i ostatnich pracach.  

Deweloperzy z CD Projekt RED nie mogą narzekać na brak pracy, ale twórca zadań oraz menadżer do spraw public relations spotkali się z dziennikarzem niemieckiego Gamestar, by wspólnie porozmawiać o twórczości przygotowanej przez rodzime studio.  

Na wstępie warto zaznaczyć, że deweloperzy nie planują odświeżyć Wiedźmin i Wiedźmin 2: Zabójcy Królów. Nie możemy również spodziewać się pudełkowego wydania Wiedźmin, Wiedźmin i Wiedźmin 3, ponieważ pierwszą i drugą odsłonę można już zgarnąć niemal za darmo, więc nie ma sensu wrzucać tego do zestawu. Jednocześnie przedstawiciele studia podkreślili, że może w pewnym momencie pojawić się dyskusja na temat wydania Wiedźmin 3: Dziki Gon GOTY, czyli pakietu ze wszystkimi łatkami oraz dodatkami.

Natomiast jeśli chodzi o Wiedźmin 3: Dziki Gon - Krew i Wino, to nowy obszar można porównać do wszystkich wysp z Skellige połączonych razem. Autorzy nadal nie podali terminu wydania i nie zaprezentowali żadnych materiałów wideo, jednak premiera powinna odbyć się przed E3. Nowa lokacja otrzymała ulepszoną grafikę.

W temacie Cyberpunk 2077 nie otrzymaliśmy większych konkretów, a autorzy nawet nie chcieli skomentować ostatniej plotki dotyczącej rozpoczęcia prac nad tytułem. 

Źródło: https://www.reddit.com/r/witcher/comments/4goiqd/for_all_ze_germans_gamestar_qa_w_w3_dev_and/

Tagi: