Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 26.04.2016 20:05
Jak wyglądałby Dark Souls III w 1996 roku? Zobaczcie rozgrywkę! Hidetaka Miyazaki wspomina o drugim DLC
1235V

Jak wyglądałby Dark Souls III w 1996 roku? Zobaczcie rozgrywkę! Hidetaka Miyazaki wspomina o drugim DLC

From Software rozpoczęło już przygotowywanie nowej marki, ale możemy mieć pewność, że deweloperzy nie zapomną o rozszerzeniach do Dark Souls III. Na drugą opowieść jeszcze sobie zaczekamy, ale dzisiaj możecie spojrzeć na ciekawy materiał przygotowany przez jednego z fanów. Zobaczcie pozycję w „wersji z 1996 roku”. 

Dark Souls III otrzyma dwa rozszerzenia, dzięki którym pobiegamy po nowych lokacjach i zmierzymy się z wielkimi bestiami, ale autorzy nie śpieszą się z tworzeniem rozszerzeń. Hidetaka Miyazaki w trakcie dzisiejszej rozmowy zapowiedział, że drugie DLC jest planowane dopiero na początek 2017 roku. Wcześniej otrzymaliśmy zapewnienie związane z pierwszą przygodą – dodatek trafi do zainteresowanych jesienią.

Gracze muszą uzbroić się w sporo cierpliwości, jednak możemy mieć nadzieję, że twórcy przygotują naprawdę wymagającą przeprawę. W przypadku DLC już Bloodborne i Dark Souls II pokazał, że From Software lubi podkręcać poziom trudności.

Na zakończenie tej radosnej informacji zapraszam Was na zobaczenie ciekawego materiału – na oficjalnym kanale Bandai Namco pojawił się film, który ma prezentować „Dark Souls III z 1996 roku”. Wygląda to dość… Klasycznie! ;)

Źródło: http://www.videogamer.com/ps4/dark_souls_3/news/dark_souls_3s_second_dlc_isnt_due_until_2017.html

Tagi: dark souls iii dlc dodatek hidetaka miyazaki humor