Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.04.2016 19:28
Kolekcjonerka Gears of War 4 kosztuje około 970 zł! W pudełku otrzymamy figurkę młodego Fenixa
2310V

Kolekcjonerka Gears of War 4 kosztuje około 970 zł! W pudełku otrzymamy figurkę młodego Fenixa

Kilka godzin temu Mateusz wspomniał na PPE o przecieku wypasionej wersji Gears of War 4. Jak się okazuje Microsoftu przygotował jeszcze ładniejsze wydanie, w którym pojawi się figurka głównego bohatera.

Mamy na stronie wiernych sympatyków Gears of War? To musicie szykować sporo gotówki. Microsoft właśnie przedstawił dokładne szczegóły dwóch specjalnych zestawów czwartej odsłony. Na Xbox.com można od dzisiaj złożyć zamówienie przedpremierowe na „zwykłą” wersję Gearsów i taka przyjemność kosztuje 238,99 zł.

Jeśli jednak będziecie chcieli zaszaleć, to możecie kupić Gears of War 4: Ultimate Edition, czyli zestaw zawierający Przepustkę Sezonową oraz postać Retro Del do trybu sieciowego. Taka przyjemność wyrwie z Waszych portfeli 359,99 zł. Identyczny pakiet można nabyć w wersji pudełkowej i wtedy otrzymacie jeszcze limitowany steelbook. W obu przypadkach UE pozwoli Wam zagrać w grę 4 dni przed premierą.

Gracze mogą również kupić kolekcjonerkę, która zawiera:

  • Gears of War 4: Ultimate Edition (z Przepustką Sezonową)
  • Steelbook
  • JD Fenix na motorze – 28 cm figurka
  • Brelok
  • 3 skrzynki Gears w grze
  • Pudełko Premium

Zestaw został wyceniony na 249,90 dolarów, czyli około 970 zł… Sporo? Tak prezentują się dokładne szczegóły Przepustki Sezonowej:

„Szykujcie lancery do trybów kooperacji i gry wieloosobowej w ramach przepustki sezonowej Gears of War 4. To coś tylko dla VIP-ów, a dołączając do tego elitarnego grona, otrzymacie następujące dodatki: pięć ekskluzywnych przedmiotów do pobrania wchodzących w skład Pakietu Retro VIP (skórkę postaci Retro JD, skórki broni Retro miażdżyciel i Retro dropszot, emblemat Retro JD oraz nagrodę Retro JD dla dodatkowych PD); stały dostęp do ponad 24 map z DLC (po dwie mapy co miesiąc przez rok), by móc rozgrywać prywatne mecze na dedykowanych serwerach; dostęp do ekskluzywnej playlisty VIP ''wczesnego dostępu'', co pozwoli na przedpremierowe zapoznanie się z nadchodzącymi trybami, mapami i wariantami oraz sześć pakietów Gear odblokowujących wyjątkowe skórki postaci i broni, wyposażenie i umiejętności oraz nagrody dające dodatkowe PD. *Przepustka sezonowa Gears of War 4 wymaga posiadania gry Gears of War 4, konta Xbox Live Gold (sprzedawanego oddzielnie) oraz szerokopasmowego łącza internetowego (dostawca może naliczyć dodatkowe opłaty).”

Źródło: Twitter.com

Tagi: