Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.04.2016 18:21
Zobaczcie pierwszy zwiastun Seven - gra byłych twórców Wiedźmin 3: Dziki Gon i Kholat
1664V

Zobaczcie pierwszy zwiastun Seven - gra byłych twórców Wiedźmin 3: Dziki Gon i Kholat

W sierpniu ubiegłego roku otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź nowej pozycji byłych deweloperów z CD Projekt RED oraz pracowników IMGN.PRO. Seven dotychczas był zaprezentowany wyłącznie na kilku screenshotach, ale właśnie możemy spojrzeć na świeżutką rozgrywkę. 

Seven przedstawi losy samotnego wędrowca przemierzającego Imperium Veterall. Akcja pozycji została umiejscowiona w bardzo mrocznych czasach, które właśnie zostały zaprezentowane na pierwszym materiale. Nie jest to specjalnie długi zwiastun, ale pozwala nam spojrzeć na lokacje, bohatera, przeciwników oraz na kilka ujęć rozgrywki.

W grze mamy trafić do ogromnego, otwartego świata, który będziemy dowolnie zwiedzać, wybijać napotkanych przeciwników i szukać wielkich skarbów. Nad grą pracują twórcy ze studia Fool's Theory, czyli formacja składająca się z byłych autorów Wiedźmin 3: Dziki Gon oraz Kholat.

Aktualnie dość trudno ocenić przygotowaną koncepcję, ale na pewno warto przyglądać się tej pozycji. Na uwagę na pewno zasługuje umiejscowienie wydarzeń – postapokalipsy nigdy za wiele! Produkcja będzie przedstawiana szerokiej publiczności na PAX East, więc możemy spodziewać się, że kolejne materiały trafią do nas w zbliżający się weekend.

Co sądzicie o Seven? 

Źródło: Twitter.com

Tagi: fool's theory seven trailer zwiastun