Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 19.04.2016 18:04
Max Payne kolejnym klasykiem zmierzającym na PlayStation 4
1433V

Max Payne kolejnym klasykiem zmierzającym na PlayStation 4

Sympatycy kwadratowej głowy znanego Maxa powinni przygotowywać gotówkę i wolny czas na zbliżający się weekend. Max Payne trafi na PlayStation 4 i pewnie zaoferuje zainteresowanym kilka przyjemnych nowości. 

Remedy Entertainment w 2001 roku wrzuciło na rynek wyjątkową pozycję. Max to ciekawy bohater, który odmienił życie Finów. Twórcy niestety nie posiadają już praw do marki (sprzedali je Rockstar Games), ale możemy mieć nadzieję, że w przyszłości poznamy kolejną opowieść zaprawionego w bojach policjanta.

Jednak zanim takie przyjemności zostaną oficjalnie ogłoszone, to posiadacze PlayStation 4 będą mogli ponownie przeżyć niezapomnianą, pierwszą opowieść herosa. Max Payne w najbliższy piątek trafi na PlayStation Store.

Zapewne dzięki emulacji gra zostanie upiększona o pucharki, a rozdzielczość zostanie zeskalowana do 1080p. Możemy również przypuszczać, że autorzy nie zapomną o dodatkowych funkcjach PlayStation 4 – między innymi Share Play, grze zdalnej, powiadomieniach o aktywności i obsłudze drugiego ekranu.

Cenę poznamy dopiero w okolicach piątku, ale zapewne zainteresowani muszą przygotować 63 zł. Zagracie w ten klasyk? 

Tagi: emulacja max payne playstation 4