Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 18.04.2016 18:57
Mafia III zadebiutuje w październiku? Jutro zobaczymy fabularny zwiastun
983V

Mafia III zadebiutuje w październiku? Jutro zobaczymy fabularny zwiastun

Sympatycy Mafii powinni prasować garnitury, czyścić buty i przygotowywać się na jutro. 2K Games właśnie zapowiedziało publikację zwiastuna, na którym zapewne pojawi się również data premiery. Według najnowszych plotek, gra trafi do nas w październiku.

Hangar 13 bawi się z graczami od tygodnia, ale wiele na to wskazuje, że w końcu otrzymamy konkretne informacje na temat produkcji. 2K Games właśnie zapowiedziało publikację fabularnego zwiastuna – te przyjemności zostaną wrzucone do Sieci już jutro o godzinie 14:00.

Prawdopodobnie wraz z tym filmem poznamy datę premiery produkcji. Jeden z branżowych donosicieli – Wario64 – wspomniał na Twitterze, że pozycja ma trafić do graczy wraz z Gears of War 4. Jeśli ta wiadomość zostanie potwierdzona, to możemy oczekiwać bardzo gorącego października.

Mafia III została zapowiedziana w ubiegłym roku, ale od grudnia czekamy na jakiekolwiek materiały z tytułu. Deweloperzy dotychczas nie tracili czasu, a po prostu zajmowali się przygotowaniem kolejnych fragmentów opowieści.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: