Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.04.2016 15:30
Ubisoft naprawia Tom Clancy's The Division - firma zajmie się misjami
906V

Ubisoft naprawia Tom Clancy's The Division - firma zajmie się misjami

Twórcy z Ubisoftu nie mogą narzekać na brak pracy. Studio w ubiegłym tygodniu przedstawiło dokładne szczegóły aktualizacji 1.1, a w międzyczasie pojawił się kolejny problem. Na szczęście deweloperzy znają błąd i już pracują nad stosowną poprawką. 

W czwartek Ubisoft przedstawił ogromną listę elementów oraz zmian, które wprowadzi łatka 1.1 do The Division. Twórcy zajęli się dodaniem nowych funkcji, zmianami w grze oraz naprawili błędy. Zestawienie jest spore i pokazuje, że autorzy słuchają graczy.

Mimo wszystko to nie koniec prac nad wielkim tytułem francuskiej korporacji. Studio potwierdziło na Twitterze, że od kilku dni gracze zgłaszają problem z dziennymi misjami. Zawodnicy nie mogą kontynuować zabawy i nie otrzymali nagród za wykonane wyzwania.

Na szczęście Ubisoft szybko działa. Firma potwierdziła, że nadciągająca aktualizacja zajmie się również tą niedogodnością. Dobrze, że Francuzi dbają o swoje nowe IP, ponieważ tytuł od początku prezentuje się naprawdę dobrze. Warto jednak zaznaczyć, że wydawca nie ma aktualnie planów dostarczenia graczom rekompensaty za problem.

Wszystkie szczegóły dotyczące nadciągającej aktualizacji znajdziecie tutaj. Ubisoft przygotował pierwszy raid, zestawy wyposażenia, stworzył handel, przygotował nowe zadania, zadbał o zrzuty w Strefie Mroku, kamerę grupy, klasy oraz nowe uzbrojenie.  

Źródło: http://www.vg247.com/2016/04/11/the-division-daily-keine-missions-gone/

Tagi: Aktualizacja dlc patch Tom Clancy's The Division ubisoft