Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.04.2016 18:30
Microsoft prezentuje kolejne produkcje w usłudze Wstecznej Kompatybilności
894V

Microsoft prezentuje kolejne produkcje w usłudze Wstecznej Kompatybilności

Amerykańska korporacja przygotowała kolejne tytuły z Xboksa 360, które od dzisiaj działają na Xboksie One. Zestawienie nie robi specjalnego wrażenia, ale niektórzy z Was mogą zainteresować się przyzwoitym Outland

Microsoft od kilku tygodni systematycznie rozszerza listę gier w usłudze Wstecznej Kompatybilności. Niedawno informowaliśmy o dodaniu do zestawienia między innymi Halo Wars, SoulCalibur II HD Online oraz Left 4 Dead 2.

Dzisiejsze pozycje nie prezentują się tak dobrze, ale niektórzy z Was mogą odświeżyć sobie Outland. Gra zadebiutowała pierwotnie na poprzedniej generacji w 2011 roku i Finowie z Housemarque przygotowali naprawdę ciekawy świat, który w dodatku został ubarwiony niebanalną rozgrywką. Tytuł w swoim czasie zebrał dobre oceny (84%) i został wyróżniony kilkoma nagrodami.

Microsoft wrzucił również na listę Gunstar Heroes, czyli pozycję z 2009 roku. Jest to zręcznościówka typu run and gun wyprodukowana przez japońskie studio Treasure oraz wydana przez Segę. Tytuł pierwszy raz wskoczył na Mega Drive w 1993 roku.

Dobrze, że Amerykanie stale rozbudowują swoją usługę. Miejmy nadzieję, że już niedługo na listę trafią kolejne hity z Xboksa 360.  

Źródło: Twitter.com

Tagi: Microsoft wsteczna kompatybilność xbox 360 xbox one