Kryspin Kras Kryspin Kras 02.04.2016 15:10
Prima aprilis! Krótkie podsumowanie pierwszego kwietnia
3339V

Prima aprilis! Krótkie podsumowanie pierwszego kwietnia

Prima aprilis nigdy nie jest dobrym dniem na przeglądanie wiadomości. Nie wiadomo co jest prawdą, a co żartem, co jest sprytnie zmontowanym fejkiem a co realną informacją. Ale na szczęście ten okrutny dzień mamy za sobą, więc pora na podsumowanie pierwszego kwietnia!

Heszki heheszki za nami, wszyscy mogą bezpiecznie wyjść ze schronów przeciw atomowych! Żarty się skończyły, wracamy do nudnej, szarej i poważnej rzeczywistości. Wczoraj sieć obiegło mnóstwo różnych mniej lub bardziej oczywistych fałszywych wiadomości, a poniżej prezentujemy jedynie kilka z nich.


 • Max Payne 4 vel P4yne
  Na pierwszy rzut idzie nasz wczorajszy przeciek dotyczący nowej części Maxa Payne'a. Postanowiliśmy Wam zrobić ten jeden jedyny żarcik. Naturalnie nowa część niestety nie powstaje, (a przynajmniej nic nam o tym nie wiadomo) ale nasi graficy sprawili byście uwierzyli w niemożliwe ;). W galerii zapraszam do obejrzenia grafik przed obróbką z komentarzem twórców!

 • SnoopaVision na YouTube
  O czym od zawsze marzyli użytkownicy YouTube? O filmach 360°... z Snoop Doggiem! Artysta wraz z serwisem opracował nowy rewolucyjny system umożliwiający oglądanie filmów ze znanym raperem. YouTube przygotował nową aplikację umożliwiającą używanie tej funkcji dla wybranych filmów. Niestety, program jest w wersji beta i dla innych filmów usługa zostanie uruchomiona za około sto lat.

 • Wiedźmin 3 przedstawia Płotkę
  Grunt to dystans do siebie i najlepiej wiedzą o tym REDzi. Płotka w Wiedźminie 3 znana jest z tego, że potrafi się zabawnie zglitchować, jednak nie jest to wcale przypadkowy błąd programistów! W trakcie developingu Płotka była tak realistyczna, że testerzy dostawali choroby lokomocyjnej, co zmusiło developera do uruchomienia osobnego teamu do stworzenia bugów dla Płotki, by oddzielić grę od rzeczywistości.

 • Worms... Dating Revolution?
  Mamy symulatory randkowe z gołębiami, to dlaczego nie z ich jedzeniem - robakami? Robale mają we krwi wojnę, ale jeszcze nie mieli okazji wziąć udział w najtrudniejszej z nich - wojnie o... miłość. Nasz protagonista po bliskiej śmierci od bomby bananowej na polu walki orientuje się, że wojna to nie wszystko co życie ma do zaoferowania i postanawia znaleźć wybrankę serca w Wormsville.

 • Big the Cat w nowej grze od SEGI!
  Ulubiona postać z Sonic Adventures dostaje własną grę! Nie trzeba nic dodawać, w to trzeba zagrać!

 • League of Legends to teraz League of Draven
  Każda postać w LoLu do 3 kwietnia będzie miała głowę Dravena. Bo czemu by nie? Grunt, że wygląda komicznie!

 • Outlast II z E rating
  Twórcy horroru Outlast by trafić do szerszego grona odbiorców postanowiło całkowicie zmienić podejście do swojej gry, tak, by mógł w nią zagrać każdy, nawet dziecko!

 • Dark Souls III The Movie na kasetach wideo!
  Któż z nas nie uśmiecha się nostalgicznie z myślą o dawnych kasetach wideo, lektorem pana Knapika i zakłóceniami na ekranie z powodu źle skopiowanego filmu? Bandai Namco nam pomoże wrócić do tych czasów, wydając Dark Souls III The Movie już 12 kwietnia!

 

Oprócz tych wyżej wymienionych żartów możemy natrafić np. na ślad Monokumy w nowej wersji 999, Porhnub na dzień zamienił się w serwis dla dewiantów kukurydzy, Google przedstawiło plastikowy karton do VR, a Splatoon będzie miał standy z ramenem.

Więcej gagów znajdziecie w źródle!
A Wam co się najbardziej podobało? Trafiliście na jakieś inne ciekawe żarty?

Źródło: http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1202918

Tagi: prima aprilis