Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.02.2016 15:33
Tytany nadciągają. Titanfall 2 faktycznie zadebiutuje pod koniec roku?
748V

Tytany nadciągają. Titanfall 2 faktycznie zadebiutuje pod koniec roku?

Twórcy Tytanów przyznali się, że pracują nad kontynuacją hitu z 2014 roku. Respawn Entertainment przygotowuje się teraz do wielkiej prezentacji Titanfall 2 i według ostatnich plotek gra ma zadebiutować jeszcze przed końcem grudnia. Dzisiaj pojawiła się kolejna wiadomość, która sugeruje, że produkcja może naprawdę w niedalekiej przyszłości trafić na półki sklepowe.

3 tygodnie temu twórcy zabawek z McFarlane Toys poinformowali, że przygotowują serię figurek inspirowanych Titanfall 2, które zadebiutują na rynku w grudniu wraz z produkcją  Respawn Entertainment. Szefowie dość szybko przeprosili za pomyłkę i poinformowali, że szczegóły debiutu gry zostaną podane w późniejszym terminie.

Jednak dzisiaj tytuł trafił między innymi na Amazon, Gamestop oraz do kilku innych sklepów. Produkcja w wersji na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste ma trafić do graczy do 31 grudnia 2016 roku.

Warto tutaj nawet dodać, że Gamestop postanowił wystawić pudełka w stacjonarnych sklepach, które mają skłonić graczy do składania zamówień przedpremierowych. Takie sytuacje zdarzają się oczywiście bardzo często, ale zawsze dopiero przed faktyczną premierą. Wątpliwe jest, by szefostwo sklepu zdecydowało się tracić miejsce na półkach, by promować projekt, który zadebiutuje dopiero za ponad rok. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Electronic Arts Respawn Entertainment titanfall titanfall 2