Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 14:33
Blok Ekipa gra w Far Cry Primal! Nietypowa reklama produkcji Ubisoftu - zobaczcie cały odcinek
2809V

Blok Ekipa gra w Far Cry Primal! Nietypowa reklama produkcji Ubisoftu - zobaczcie cały odcinek

Znacie Blok Ekipę? To polski komediowy serial animowany przygotowany przez SPInka Film Studio. Wszystkie odcinki są zamieszczane w Sieci, a dodatkowo od końcówki ubiegłego roku epizody można oglądać również na kanale Comedy Central. Ubisoft Polska zdecydował się na nietypową reklamę, dzięki której bohaterowie grają w Far Cry Primal

W ubiegłym tygodniu miałem przyjemność kończyć Far Cry Primal i po kilkugodzinnej rozgrywce, poszukiwałem w TV czegoś ciekawego. Na Comedy Central trafiłem na zaskakującą reklamę, w której bohaterowie Blok Ekipy trafili do świata nowej produkcji Ubisoftu. Myślałem, że jest to tylko spot, ale później Ubi potwierdziło przygotowanie czegoś większego.

Korporacja zdecydowała się na przygotowanie ze SPInka Film Studio całego, ponad 10 minutowego odcinka, w którym bohaterowie grają w Primala, a później… Nie będę Wam zdradzał za wiele. Ostrzegam tylko, że produkcja jest przeznaczona wyłącznie dla osób dorosłych.

Jest to naprawdę nietypowa forma promocji, ale mimo wszystko trzeba pogratulować rodzimemu oddziałowi Ubisoftu odwagi… Wątpię, by inne firmy zdecydowały się na tak mocną reklamę. A Wy co sądzicie o tym pomyśle? 

Naszą recenzję Far Cry Primal znajdziecie w tym miejscu. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: blok ekipa far cry primal Ubisoft

Nie przegap