Far Cry Primal poradnik: jak przetrwać w dziczy? - poradnik i solucja do gry. Opis, przejścia, zagadki, sekrety, znajdźki, mechaniki, zdolności

Far Cry Primal poradnik: jak przetrwać w dziczy?

Far Cry Primal poradnik: jak przetrwać w dziczy?

Wojciech Gruszczyk | 29.02.2016, 00:01

Najnowszy Far Cry to ciekawa produkcja umiejscowiona w wyjątkowym świecie. Polowania, zwierzyna, budowanie, znajdźki… Sporo tutaj najróżniejszych elementów, więc postanowiliśmy przybliżyć Wam produkcję. W tym poradniku znajdziecie interesujące szczegóły, które przygotują zainteresowanych na starcia z wielkimi bestiami i podpicie prehistorycznego świata. 

Pierwsze porady dla początkujących jaskiniowców

Far Cry Primal to prosta produkcja, w której od początku do końca jesteśmy prowadzeni za rączkę. Chociaż trafiamy do wielkich połaci krainy Oros, to jednak trudno tutaj zgubić się w gąszczu zadań, czy też zablokować podczas wykonywania misji fabularny. Wszystkie miejsca, wydarzenia, zwierzęta, znajdźki są zaznaczone na mapie i wystarczy odkryć teren, by móc znaleźć potrzebny element.

Na dobry początek należy jednak wybrać swój styl rozgrywki. Do dyspozycji graczy oddano różnorodne bronie (szczegóły poniżej) oraz sporo umiejętności (szczegóły poniżej) i najlepiej jeszcze przed rozpoczęciem podbijania krainy określić drogę, którą chcemy podążać.

Standardowo nasz bohater podczas rozgrywki staje się coraz to mocniejszy i chociaż tak naprawdę do każdej zdolności możemy dojść zdobywając odpowiednią liczbę punktów doświadczenia lub wykonując zadania poboczne (nigdy nie wybieramy coś za coś), to jednak można sobie ułatwić rozgrywkę podejmując kilka mądrych decyzji.

Najlepiej już na samym początku zrozumieć, że w Far Cry Primal jesteśmy poszukiwaczem-zbieraczem-kolekcjonerem. Tutaj na każdym rogu znajdziemy najróżniejsze surowce, które są niezwykle potrzebne do dalszego funkcjonowania. W produkcji tak naprawdę nie znajdujemy się pod presją czasu (wyjątkiem jest garstka zadań), więc w każdej chwili możemy przystanąć, urwać gałązkę i po prostu kolekcjonować materiały.

Źródło: własne

Komentarze (40)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper