Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.02.2016 14:00
Szykujcie się na bombardowanie. Take-Two zapowiada „wielką” prezentację na E3!
1543V

Szykujcie się na bombardowanie. Take-Two zapowiada „wielką” prezentację na E3!

Tegoroczne E3 może się okazać wyjątkowo gorące. Take-Two potwierdziło, że na imprezie w Los Angeles będziemy świadkami wielkich prezentacji! 

Dyrektor generalny Take-Two – Strauss Zelnick – z przyjemnością wypowiedział się na temat tegorocznego E3. Jego firma pojawi się na wydarzeniu z wielkimi ogłoszeniami. Jest to wyjątkowo ciekawa informacja, ponieważ w tej sytuacji możemy oczekiwać nowych pozycji od Rockstar Games oraz 2K Games.

Firmy od dawna pracują nad niezapowiedzianymi tytułami i w obu przypadkach zbliżająca się impreza wydaje się wyjątkowym miejscem na przedstawienie nowych projektów. Rockstar w zasadzie od 2013 roku nie wrzuciło na rynek nowego tytułu, a studio podobno pracuje nad kontynuacją Red Dead Redemption oraz Agentem. W ubiegłym roku dowiedzieliśmy się, że zespół poszukiwał 162 nowych pracowników!

Są to oczywiście tylko i wyłącznie domysły, ale Zelnick na pewno nie zapowiada przybycia na E3 bez przyczyny. Ta wiadomość bez wątpienia pobudziła akcjonariuszy, którzy wyczekują na kolejne dzieła od R* oraz 2K. 

Źródło: http://www.vg247.com/2016/02/25/rockstar-and-2k-parent-company-teases-big-e3-presence/

Tagi: 2K Games e3 2016 Rockstar Strauss Zelnick Take-Two