Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.02.2016 16:26
Ratchet & Clank w wybornej cenie na PlayStation Store! Mamy nowe szczegóły dotyczące gry
2959V

Ratchet & Clank w wybornej cenie na PlayStation Store! Mamy nowe szczegóły dotyczące gry

W kwietniu debiutuje między innymi Quantum Break, Uncharted 4: A Thief's End i Dark Souls 3. Sony postanowiło wcisnąć do tego zacnego grona jeszcze Ratchet & Clank (2016), ale gra nie jest spisana od początku na straty. Wydawca zdecydował się na bardzo niską cenę, która może zachęcić do przygody wielu graczy. 

W kwietniu nasze portfele będą cierpieć. W jednym miesiącu debiutuje kilka gorących hitów, które zapowiadają się naprawdę wybornie. Obok mocnych, nowych opowieści, pojawia się również Ratchet & Clank (2016), który jest pełnoprawnym odświeżeniem pierwszej przygody Ratcheta.

Twórcy postawili na pełny remake i przygotowują tę opowieść niemal od podstaw. W historii pojawią się nowe wątki, starcia z bossami zostały zaprojektowane od początku, weźmiemy udział w nowych misjach, a ponadto grafika prezentuje się wyśmienicie.

Mimo tak wielkich zmian gra została wyceniona na PlayStation Store na zaledwie 145 zł! Jest to wyśmienita oferta, ponieważ w wielu stacjonarnych sklepach tytuł kosztuje około 249 zł. W tej sytuacji możecie zaoszczędzić 100 zł, które na pewno przydadzą się na kolejne zakupy. Oczywiście w tej sytuacji musicie preferować cyfrówkę, ale od czasu do czasu można zrobić wyjątek… ;)

Ponadto dowiedzieliśmy się, że gra waży 26,4GB! Dla porównania pierwowzór w wydaniu na PlayStation 3 zajmuje zaledwie 3,2GB.

Ciekawostką jest również informacja dotycząca głosów – w najnowszej wersji usłyszymy prawdziwych aktorów, którzy wystąpią w kinowej adaptacji. Film trafi do kin także w kwietniu.

Za podesłanie informacji, dziękuję Łukaszowi.

Tagi: