Kuba Kleszcz Kuba Kleszcz 21.02.2016 22:27
Gears of War 4 osiągnie graficzne wyżyny
1695V

Gears of War 4 osiągnie graficzne wyżyny

Jednoznacznie kojarzony z marką Gears of War Rod Fergusson jest przekonany, że Gears of War 4 dostarczy nam niebywałych wrażeń wizualnych, które twórcy są nam głodni zapewnić po niedawnej i bardzo udanej kolekcji HD.

Rod Fergusson w rozmowie z Official Xbox Magazine przyznał, że członkom studia bardzo spodobał się wysoki standard Gears of War: Ultimate Edition. Z tego miejsca deweloperzy pragną iść tylko krok dalej:

Przygotowanie multiplayerowego doświadczenia w 60 klatkach na sekundę nauczyło nas wiele o tym, jak to jest kiedy w drużynie panuje kultura 60 fps-ów. To wrażenie chcemy przenieść do Gears of War 4.

Kanadyjczyk podkreślił, że słynne 60 klatek staje się powoli na Xboksie One miłym standardem. Osiągnięto ten pułap przy Gears of War: Ultimate Edition, Halo 5: Guardians i nie inaczej będzie z Gears of War 4.

Tak jak pierwsze Gears of War oferowało graficzne wodotryski na Xboksie 360, tak to samo uczyni Gears of War 4 na Xboksie One - obiecuje Rod Fergusson.

Pytanie tylko, czy to wizualne mistrzostwo zostanie osiągnięte już na Xboksie One czy rok później, kiedy gra wyjdzie na pecety?

Źródło: http://www.gamespot.com/articles/gears-of-war-4-will-be-graphical-showcase-on-xbox-/1100-6434956/

Tagi: gears 4 Gears of War 4 Microsoft rod fergusson The Coalition