Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 15.02.2016 14:39
Square Enix chwali się nowym zwiastunem Hitman GO. Gra debiutuje w przyszłym tygodniu
599V

Square Enix chwali się nowym zwiastunem Hitman GO. Gra debiutuje w przyszłym tygodniu

Sympatycy Agenta 47 nie mogą specjalnie narzekać na brak atrakcji. W weekend mogliśmy zagrać w testy beta Hitman (2016), a już w przyszłym tygodniu na rynku zadebiutuje Hitman Go. Produkcja została zapowiedziana nowym zwiastunem.

Koncepcja Hitman Go narodziła się na urządzeniach mobilnych. Początkowo tytuł był przeznaczony wyłącznie dla klientów lubiący grać na smartfonach i tabletach, ale autorzy postanowili rozszerzyć grono odbiorców i z tego powodu pozycja w przyszłym tygodniu wskoczy na trzy kolejne platformy. Premiera pozycji odbędzie się 23 lutego na PlayStation 4, PlayStation Vicie i komputerach osobistych.  W przypadku blachy tytuł w końcu wskoczy na Steam.

Założenia projektu są bardzo nietypowe. W tej produkcji nie ma jakiejkolwiek fabuły, a zadaniem zainteresowanych jest wykonywanie krótkich misji, podczas których należy przejść z punktu A do punktu B i w międzyczasie wykonać małe zadania.

Tytuł zebrał sporo pozytywnych opinii, ale nie jestem pewien, czy ta magia będzie działać również na dużych ekranach telewizorów. Mam wrażenie, że jest to gra, która nie powinna zostać przeniesiona na stacjonarną konsolę. 

Źródło: YouTube.com

Tagi: data premiery hitman go Square Enix trailer zwiastun