Hitman Go

Hitman Go

6,7
44 oceny

Ocena wg platformy:

PC 7.7
PS4 5.8
PS Vita 6.2
Mobile 7.5

Grałem, moja ocena:

Grałem na:

Grę ukończyłem w (godziny):

Pole nieobowiązkowe

Ocena zapisana

Zmień
Producent:
Square Enix Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Skradanka
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
04.06.2014
Europa:
04.06.2014
Producent:
Square Enix Montreal
Wersja językowa:
Brak wsparcia języka polskiego angielska
Gatunek:
Logiczna,   Skradanka
Śr. czas:
8 godzin
Premiery
Świat:
04.06.2014
Europa:
04.06.2014

Recenzja redakcji

Hitman GO - recenzja gry
Igor Chrzanowski

Igor Chrzanowski

7.0
Hitman GO - recenzja gry
PC PS4 MOBILE

Hitman Go - opis gry

Hitman GO to turowa gra logiczna wyprodukowana przez Square Enix Montreal i wydana przez Square Enix. Tytuł ukazał się pierwotnie na urządzeniach przenośnych, a później trafił też na PC, PS4 i PS Vita.

Rozgrywka - Hitman GO

Dalsza część tekstu pod wideo

Hitman GO to spin-off popularnej serii IO Interactive, w której wcielamy się w profesjonalnego zabójcę Agenta 47. Tytuł jest swego rodzaju destylatem głównych odsłon cyklu, a zarazem grą zaprojektowaną z myślą o urządzeniach przenośnych i ich interfejsach. Każda plansza wyznacza nam jakieś zadanie, np. dotarcie z punktu A do punktu B bądź wyeliminowanie wskazanego celu. Rozgrywka jest przy tym turowa: po wykonaniu ruchu przez naszego podopiecznego ruch wykonują następnie przeciwnicy lub zmianom ulegają niektóre elementy otoczenia. Nieprzyjaciół można skrytobójczo eliminować po dotarciu do pola, na którym stoją (to samo dotyczy Agenta 47).

Poziom trudności z czasem oczywiście wzrasta: poziomy robią się bardziej złożone, pojawiają się również nowe typy przeciwników. Tu warto dodać, że nieprzyjaciele (w zależności od rodzaju) mają inne sposoby poruszania, co należy mieć na względzie (np. jedni pozostają na swoim miejscu, inni z kolei pokonują w tę i we w tę konkretną drogę). Na uwagę zasługują też przedstawiane z czasem patenty i mechaniki. Przykładowo niektóre levele mogą od nas wymagać zbierania kluczy. Gdzie indziej trafimy natomiast na kolorowe kryjówki pozwalające uniknąć wzroku przeciwników o tym samym kolorze. Agent 47 może też wejść w posiadanie przedmiotów służących do odwracania uwagi strażników.

Większość poziomów ma też opcjonalne zadania, jak odzyskanie walizki czy zaliczenie misji bez zabijania kogokolwiek. Za ich wykonanie nagradzani jesteśmy gwiazdki, gwiazdki te zaś służą do odblokowywania nowych rozdziałów. Rozdziałów jest standardowo pięć plus dwa dodatkowe udostępnione w formie DLC.

Wideo - Hitman Go

Poprzednie wideo
Następne wideo
Youtube video
Youtube video
Youtube video

Komentarze (6)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper