Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.02.2016 13:56
Klienci Quantum Break otrzymają Alan Wake i Alan Wake's American Nightmare. Gra trafi jednocześnie na PC?
921V

Klienci Quantum Break otrzymają Alan Wake i Alan Wake's American Nightmare. Gra trafi jednocześnie na PC?

Docierają do nas bardzo ciekawe plotki dotyczące najnowszej produkcji Remedy Entertainment. Według dzisiejszych przecieków gra może już w kwietniu zadebiutować na dwóch platformach! 

Za kilka godzin w Sieci pojawi się sporo materiałów z prezentacji Quantum Break. Firma przygotowała na to wydarzenie specjalny zwiastun. Jednocześnie pracownicy studia od kilku dni zapowiadali „ważny dzień dla firmy i Quantum Break”.

Na dobry początek możemy potwierdzić, że wszyscy klienci Quantum Break otrzymają za darmo Alan Wake i Alan Wake's American Nightmare. Oba tytuły trafią do graczy dzięki wstecznej kompatybilności. Muszę jednak zaznaczyć, że „Amerykański Koszmar” będzie dodawany do zamówień przedpremierowych. Możemy w tej sytuacji mieć pewność, że już wkrótce otrzymamy szczegóły dotyczące wrzucenia Alana na listę WK.

Dla wielu naszych czytelników zdecydowanie ciekawszą informacją będzie plotka, która rozgrzała sympatyków Microsoftu. W Sieci pojawiła się już pierwsza zapowiedź pozycji i najwidoczniej autorzy opublikowali tekst przed czasem – w publikacji pojawiła się wiadomość o jednoczesnej premierze Quantum Break na Xboksie One i komputerach osobistych. Po kilku minutach praca zniknęła ze strony, ale pewnie wszystkie szczegóły zostaną przedstawione w przeciągu kilku najbliższych godzin.  

Warto jednak zaznaczyć, że sprawa z Alan Wake i Alan Wake's American Nightmare jest pewnanawet na polskim Xbox Live znajdziecie niezbędne informacje.

Źródło: Twitter.com

Tagi: