Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 05.02.2016 16:35
Twórcy Doom stawiają na klasykę nawet w przypadku dystrybucji. Gra nie otrzyma męczących dodatków
1019V

Twórcy Doom stawiają na klasykę nawet w przypadku dystrybucji. Gra nie otrzyma męczących dodatków

Wczoraj poznaliśmy datę premiery, edycję kolekcjonerską oraz zerknęliśmy na fabularny zwiastun Doom. Twórcy nie mają już wiele do ukrycia, więc dzisiaj otrzymaliśmy kolejną informację, która na pewno ucieszy naszych czytelników. 

W ostatnim czasie niemal każda duża gra jest obładowana małymi transakcjami. Twórcy często pod pretekstem ułatwienia rozgrywki klientom, którzy nie mają wystarczająco dużo czasu, dodają do pozycji mikrotransakcje.

Na szczęście takich praktyk nie będzie w Doom (2016). Deweloperzy odpowiedzialni za projekt już kilkukrotnie zapowiadali, że przygotowują strzelankę dla doświadczonych klientów i dzisiaj studio potwierdziło brak jakichkolwiek dodatkowych płatności w grze.

Zobacz również nowe kody: kod promocyjny STS

Jest to bardzo dobra wiadomość dla fanów starej szkoły, którzy nie chcą się męczyć w trybie sieciowym z napakowanymi dopalaczami młodzikami. id Software stawia na dojrzałych graczy, którzy nie boją się wymagających pozycji. W ostatniej wypowiedzi Martin Stratton – producent wykonawczy – wspomniał, że ten tytuł jest przeznaczony dla hardcorowych odbiorców. 

Źródło: Twitter.com

Tagi: Bethesda doom Doom (2016) id Software mikrotransakcje