Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.02.2016 16:04
Doom zadebiutuje w maju! Zobaczcie zwiastun kampanii i edycję kolekcjonerską
2116V

Doom zadebiutuje w maju! Zobaczcie zwiastun kampanii i edycję kolekcjonerską

Na taką bombę czekaliśmy od dłuższego czasu. Bethesda właśnie potwierdziła datę premiery Doom (2016), zaprezentowała edycję kolekcjonerską, a ponadto pozwala nam spojrzeć na nowy zwiastun tej krwawej produkcji.

Doom (2016) zadebiutuje na rynku już 13 maja w wersji na PlayStation 4, Xboksy One i komputery osobiste. Wydawca potwierdził, że zainteresowani gracze będą mogli nabyć edycję specjalną, która została wyceniona na około 570 zł. W pudełku gracze otrzymają ponad 30-centymetrową figurkę przygotowaną przez Triforce. 

Otrzymaliśmy również szczegóły dotyczące zamówień – gracze składający preorder, kupujący edycję kolekcjonerską lub standardową otrzymają Demon Multiplayer Pack. Zestaw zawiera unikalną zbroję demona z trzema skórkami oraz sześcioma farbami do malowania broni oraz zbroi. Ponadto zainteresowani zgarną pakiet sześciu modułów, czyli jednorazowych przedmiotów, które ułatwią rozgrywkę w trybie sieciowym. 

Na zakończenie możecie spojrzeć na nowy zwiastun zapowiadający historię. Nie brakuje tutaj krwawych fragmentów, wielkich broni i monstrualnych stworów. Fani serii będą zachwyceni!

W galerii znajdziecie ostateczną wersję okładki. To kto czeka? ;)

Tagi: