Mateusz Gołąb Mateusz Gołąb 03.02.2016 12:07
Pierwsza mobilna aplikacja Nintendo trafi do sprzedaży już w marcu, ale nie w Polsce
550V

Pierwsza mobilna aplikacja Nintendo trafi do sprzedaży już w marcu, ale nie w Polsce

Miitomo wyląduje w sklepach Google Play i AppStore już za miesiąc. Niestety nie w Polsce. Ale czy żałujemy aplikacji społecznościowej opartej o Mii? Chyba średnio.

Pierwszy krok Nintendo w kierunku komórek i tabletów nie jest do końca tym, czego się spodziewaliśmy. Zamiast stworzyć pełnoprawną grę, Wielkie N przygotowało Miitomo, czyli swojego rodzaju społecznościową aplikację, dzięki której komunikować się będziemy z innymi Mii ludkami. Program trafi do sklepów już w przyszłym miesiącu, ale niestety, my go nie wypróbujemy.

Oficjalnie apka dostępna będzie w Wielkiej Brytanii, Irlandii, Francji, Belgii, Niemczech, Austrii, Luksemburgu, Hiszpanii, Włoszech, Holandii, Rosji, Australii, Nowej Zelandii, Japonii, USA i Kanadzie. Nie wiemy nic o żadnych planach.

Twórcy opisują swój program jako społecznościowe doświadczenie, które pozwoli nam wchodzić w interakcję z przyjaciółmi. Dzięki Miitomo będziemy mogli dzielić się zdjęciami, informacjami, a także dowiadywać się ciekawostek o naszych znajomych.

To może lepiej po prostu wyjść na piwo i pogadać?

Źródło: http://www.allgamesbeta.com/2016/02/nintendo-outlines-launch-plans-for.html

Tagi: